همراه بیمار در بیمارستان کیست؟
همراه بیمار فردی است که از عزیز بیمار شما در بیمارستان مراقبت می کند. همراهان بیمار افرادی آموزش دیده هستند و اطلاعات کاملی در مورد پرستاری از بیمار و مسائل پزشکی دارند تا بتوانند از سلامت و جان عزیز بیمار شما محافظت کنند.
بسیاری از بیماران به دلیل مراقبت های پزشکی بیشتر لازم است که در بیمارستان بستری شوند. معمولا بسیاری از خانواده ها به منظور مراقبت از بیمارشان در بیمارستان از مراقب همراه در بیمارستان کمک می‌گیرند. همراه بیمار در بیمارستان موظف است به بیمار در انجام کارهای شخصی کمک کند و از همه مهمتر کوچکترین تغییر در شرایط بیمار را به اطلاع پزشک و پرستاران برساند.
معمولا همراه بیمار در بیمارستان موظف است که به صورت شبانه روز در کنار بیمار بماند و اجازه ندهد که بیمار شرایط سختی را در بیمارستان تحمل کند.
بعد از ترخیص از بیمارستان با استفاده از خدمات مراقب بیمار در منزل، می‌توانید برای بیمار خود در منزل نیز یک پرستار حرفه‌ای درخواست دهید.

 

کمک در جابه جایی بیمار، غذا دادن، تعویض پوشک، نظارت بر تجویز دارو، کمک در دستشویی و بهداشت بیمار، اطلاع رسانی وضعیت بیمار به پزشک و پرستاران از جمله وظایف همراه بیمار است. همچنین همراه بیمار در بیمارستان خدمات مربوط به گاواژ بیمار را نیز انجام می‌دهد.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
© تمامی حقوق سایت برای خدمات پرستاری در منزل نگین اختیاریه محفوظ است.